Seznam výrobců

 


Partnerský program


   

AKCE: KAŽDÝ ZAREGISTROVANÝ PARTNER DOSTANE DÁREK - 5% SLEVU NA NÁKUP V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ.

Jak na to?
1. Zaregistrujte se jako Partner zde.

2. Nechte si vygenerovat svůj unikátní identifikační kód či náš reklamní baner, který v sobě nese tento váš kód.

Vydělávat můžete dvojím způsobem:

- Pokud
doporučíte náš obchod svým známým, ti provedou objednávku a do poznámky uvedou váš kód, získáváte provizi 5%.
- Pokud na své stránky nebo blog umístíte náš
baner a přes tento baner se k nám proklikne zákazník, který provede objednávku, opět získáváte provizi 5%.TIP: výše provize a další statistiky můžete sledovat online v našem systému.


Čtěte dál pro podrobnější informace:

Podmínky Partnerského provizního programu www.abtulip.com


Partnerský program je založen na principu odměny za zprostředkování prodeje zboží na www.abtulip.com. Za každé prodané zboží zákazníkovi, který se proklikl ze stránek s vašim unikátním kódem (nebo unikátní reg. číslo vloží do objednávky), vám vyplatíme provizi. Partnerský program firmy AbTulip vám umožňuje propagovat zboží pomocí reklamních sdělení (bannerů a různých textových odkazů) umístěných na vašich www stránkách. Každé takovéto reklamní sdělení musí obsahovat váš unikátní partnerský odkaz, který vám program přidělí bezprostředně po provedení registrace. Díky tomuto unikátnímu partnerskému odkazu budeme vždy vědět, že zákazník se proklikl (a provedl objednávku) z vašich stránek.

PROTI OSTATNÍM SYSTÉMŮM LZE PROPAGOVAT I ÚSTNÍ FORMOU. Provize je připsána na základě uvedení identifikačního kódu partnera při vytváření objednávky do příslušné kolonky.

Systém je uživatelsky velmi jednoduchý a nabízí vám možnost neustálé kontroly. Získáte přístup ke statistikám, kde budete moci on-line sledovat stav vašeho účtu a měnit veškerá nastavení dle potřeby. Ve speciální sekci budete mít také na výběr celou řadu reklamních bannerů a textových odkazů, které si budete moci umístit v libovolném počtu na vašich stránkách.

Výše provizí a výplata provizí


- Provize je 5% z každé zaplacené objednávky zákazníka, který přišel přes odkaz s vaším unikátním identifikačním kódem, případně v objednávce zadal vaše registrační číslo.

- Výplata provizí se bude uskutečňovat čtvrtletně v případě, že provize dosáhnou minimální částky 300 Kč. Pokud částka nedosáhne zmíněné minimální výše, provize se převádějí do dalšího čtvrtletí.

- Provize se budou vyplácet na základě faktury. Vy fakturu vystavíte a odešlete a my ji se splatností 15 dní proplatíme. Jste-li plátcem DPH, připočtěte DPH k fakturované provizní částce.

- V případě, že nejste právním subjektem, nevlastníte živnostenský list a nemůžete tedy vystavovat faktury, vám před první výplatou provizí zašleme tzv. Smlouvu o zprostředkování. Vaší povinností bude tuto smlouvu podepsat a zaslat obratem na adresu uvedenou ve smlouvě. Smlouva o zprostředkování je právní dokument, který umožňuje vyplácení provizí našim Partnerům bez Živnostenského listu.

Registrace a přihlášení


Abyste se mohli účastnit Partnerského programu a stát se naším Partnerem, musíte se nejdříve bezplatně zaregistrovat. Registrací vyjadřujete souhlas s Pravidly a podmínkami spolupráce. Proto si tento dokument nejdřív pozorně prostudujte. Souhlasíte-li s Pravidly a podmínkami spolupráce, vyplňte prosím tento registrační formulář. Provozovatel může přihlášku (registraci) odmítnout bez udání důvodu. Partnerem může být pouze osoba starší 15 let a pokud je fyzická osoba, nesmí mít zaregistrovaný více než 1 účet. Po přihlášení získáváte přístup do systému, kde máte možnost získat odkazy pro propagaci našich stránek a bude vám vygenerováno unikátní registrační číslo ( které je možno také vložit při objednání zboží). V systému uvidíte statistiky objednávek a aktuální výši vaší provize.

Přečtete si kompletní pravidla. Vzor smlouvy pro fyzické osoby vám rádi zašleme na požádání.

Přihlášení

Vaše emailová adresa:
Heslo:
  Registrace

Pokud jste zapomněli Vaše přihlašovací heslo, můžete si nechat přidělit nové heslo, které Vám bude zasláno na emailovou adresu.

Vaše emailová adresa:
Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse