Seznam výrobců

 


Rockové chrlení

Vloženo: 02. 08. 2010

Před pár dny jsem navštívila festival s půvabným názvem Rockové chrlení, který probíhal v nejjižnější části Brna - v Chrlicích. Půldenní vystoupení ovládlo devět kapel.


Na menším pódiu se hned z kraje předvedl kvalitní metal. Vystoupili Eagleheart, Sagittari, Misty ways, We Know, Filthy Minds, Evilasmodel, Tau a Metalurg. Se zlomenou nohou se potýkal kytarista a zpěvák z Flowerwhile, který i přes svůj "handicap" na festival dorazil a se svou kapelou předvedl parádní číslo.
Zpěvák Flowerwhile & Peter Gramanti

Ostatní dění bylo typicky festivalové. Mladší gothici a metalisti plní energie "házeli vlasy" před pódiem, zatímco postarší rockeři obcházeli stánky s pečenými klobásami a pivem:)


Předposlední kapelou byli Sagittari. Dav posluchačů zhoustl a jejich speed-power se energicky šířil do okolí. České texty této kapely jsou nápadité a hluboké, stejně jako skvělý hlas zpěváka.

Kytarista a basák We know & Kapela Sagittari, Katryna & Derias z Misty ways


Jakmile se západ slunce začal barvit do krvava,  nastoupila brněnská gothic-metalová kapela Misty ways. Čtyřčlenná sestava rozproudila krev i těm, kteří po celou dobu posedávali na lavičkách. Mystická zpěvačka Katryna sebevědomě ovládala mikrofon. Zazněla i skladba, ke které už mají natočený svůj první videoklip a tou je Harvest Moon Garden. Tato velmi zajímavá formace se žene kupředu a stojí za to si je poslechnout, prožít jejich texty a příběhy v nich ukryté.
Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse