Seznam výrobců

 


Kapela RÁZY

Vloženo: 21. 07. 2010

Když jsem poprvé navštívila Velkou Polom, myslela jsem si, že je to jen díra u Ostravy, kde na mě čeká jen odpočinek na klidné vesnické zahrádce a večer pokec s novými přáteli v místní hospodě. Netušila jsem, že by tohle místo mohlo být něčím zajímavé. Pak jsem ale našla poklad v podobě kapely Rázy.


Hrají od roku 2004, ale až v roce 2008 se začali více zviditelňovat. Počátkem roku 2008 nahráli první singl, s nímž přispěli do projektu Ostrava music city 08. Ve stejném roce nahráli další písně a vydali je na jejich prvním CD - PanenkaV roce 2009 se opět zúčastnili projektu Ostrava music city 09, při této příležitosti vznikla skladba Bolestná. Pro její  velký úspěch byl brzy natočen i první klip, který jim zajistil nominaci na videoklip roku v hudebních cenách Zajíc 2010.
A kdo za tímhle vším stojí?

V první řadě je to v mnoha oborech talentovaná zpěvačka Denisa Vlková. Do kapely také přispívá psaním textů, do kterých dává mnoho citů a myšlenek. Kromě hudby se věnuje kresbě, malbě a fotografování. Její tvorbu můžete shlédnout na osobních stránkách http://gemini.iprostor.cz/

Na dalším místě je Pavel Honajzer, který hraje na kytaru a tvoří hudbu. S basovou kytarou si nejvíce rozumí Štěpán Duchoslav a za bicími se schovává Petr Musial.


Více o kapele se můžete dozvědět na stránkách http://www.razy.iprostor.cz a ukázky hudby, včetně čerstvé nahrávky Probuzení na http://www.bandzone.cz/razy .


! ! ! POZOR ! ! !

Již brzy se chystám napsat ROZHOVOR s kapelou RÁZY.  Zajímá vás něco o téhle kapele a odpověď nemůžete nikde najít? Máte nápady na zajímavé otázky? Napište mi je na e-mail the.marabu@gmail.com  nebo do tématické diskuse na Facebooku a já je kapele položím!Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse