Seznam výrobců

 


Kapela BURNED INSIDE

Vloženo: 22. 07. 2010

Zdravím všechny fanoušky hudby, konkrétně metalcoru.

Chtěla bych vám představit jednu sestavu mladých hudebníků z Prahy a okolí. Jmenují se Burned Inside, fungují už něco přes rok a mohli jste o nich slyšet na hudební soutěži Emergenza. Tam se umístili na  3. místě, což je úctyhodné, vzhledem k tomu, že první skončili Pop-Porn, kteří byli mimochodem úplně skvělí a určitě doporučuji si na ně zajít. Akorát nevím kdy, protože teď jedou do světa.


Ale zpět k Burned Inside.
S původním zpěvákem Vláďou rozšířili kluci řady hlavně ženských fanoušků, ale nedávno kapela ohlásila zpěvákův odchod. Takže proběhly malé změny a místo jednoho zpěváka jsou teď zpěváci dva. Popravdě si myslím, že tahle nová sestava chce čas, protože ještě nejsou moc sladěni, tedy aspoň co se jejich prvního koncertu týče.
 

Každopádně pokud si je budete chtít poslechnout naživo, tak se koukněte na Bandzone a pro ty líné napíšu koncerty i přímo sem:) V nejbližší době můžete zavítat do clubu KAIN ( jede se tam z Florence busem jednu zastávku do ulice Husitská) a to 3.8.2010. Zatím nemají uvedeno od kolika, ale většinou to bývá od sedmi s tím, že začnou v osm. Další koncert bude v Modré vopici 18.8.2010.

Pokud se vám hudba zalíbí tak určitě doražte,  možná se tam potkáme :)
Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse