Seznam výrobců

 


BODYTUNING


TUNEL a PLUG

Ahoj drazí čtenáři a ničitelé svého těla! Ráda bych se podělila o pár zkušeností s piercingy. Snad se i vy se podělíte se mnou, abychom byli všichni v obraze. :)

Tunel a plug
Tunel se stal mojí závislostí! Nejdřív to bylo 5 mm a teď už jsou to skoro 2 cm. Koho neodradí bolest, ten si roztahování ucha zamiluje. A jak se to dělá? Začíná se na normální dírce po náušnici (samozřejmě myslím v ušním lalůčku, chrupavku roztahují jen blázni). Pak záleží jen na vás, jak moc jste odvážní a jakou velikostí začnete roztahovat. Roztahuje se převážně umělohmotnými roztahováčky, které lehce seženete v obchodech s piercingy. Já začínala na 2mm, pak jsem si do ucha narvala 5mm, 8mm, 12mm...

Zobrazit celý text

TETOVÁNÍ DOMA?

Jeden čtenář chtěl, abych udělala článek o domácích kérkách. Nu, proč ne? Je spoustu bláznů co už někdy pomýšlelo na to, že si udělají nějaké tetování doma. Někteří se nakonec neodhodlali, někteří nevěděli jak a někteří… Někteří dopadli jako já a teď jim tělo  ,,zdobí“  (?) několik vlastních obrázků.

Zobrazit celý text

PIERCING UCHA

Lámala jsem si dlouho hlavu, kterou částí těla začít. Piercing v uších má téměř každý, proto začneme tím. Nejprve by bylo vhodné, asi zmínit jak se který piercing jmenuje.

Zobrazit celý text

BODYTUNING

Co si asi tak představit pod pojmem bodytuning? Můžeme začít piercingem, tetováním přes vyřezávání, vypalování až po různé splity (rozříznutí částí těla, například hadí jazyk). Nejpopulárnější formou zdobení je dnes nejspíš právě tetování. Barevné, černobílé, old school, moderní… Technik je spoustu a možností ztvárnění také. V budoucí rubrice je hodlám postupně popsat, přidat obrázky atd., zvláště u různých neobvyklých tetování.

Zobrazit celý text

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse