Seznam výrobců

 


HEAVY BOOTS


ZNAČKY HEAVY BOT - 1. DÍL

Původně jsem vám jenom chtěl ukázat, kolik je na trhnu k mání značek HEAVY bot.  Nakonec  jsem ale připravil sérii mini kvízů, ve kterých se můžete pokusit o přiřazení boty ke značce. Správné odpovědi najdete na konci příspěvku. Tak kdo uhádnul všech dvanáct? Pochlubte se v komentech!

Jo a děláme na recenzích o Grinders, Newrock a Dr.Martens. Jestli někdo chcete napsat o svojí oblíbený značce bot, tak pište mail Evženovi. na evzen.tulip@gmail.com.

Zobrazit celý text

PRVNÍ DEN NOŠENÍ + RADY DO BUDOUCNA

Už máte doma boty a zároveň nepopsatelnou radost z nich? Tak je na řadě za ně převzít zodpovědnost..

PŘÍPRAVA NA SLUŽBU
Jako první je nutné provést aplikaci tkaniček do bot. Je mnoho možností, jak si je uvázat (viz článek- Jak zavázat heavy boty) . Také doporučuji provést řádné promazání bot. No a pak už se můžete jen radovat z nového přírůstku „do rodiny“:)

Zobrazit celý text

JAK ZAVÁZAT HEAVY BOTY - 1. DÍL

Tahle série foto zápisků bude o tom, jak si zavázat boty nějakým zajímavým způsobem. Na úvod si ukážeme, co je potřeba připravit a zveřejníme taky malou ochutnávku přístích dílů.
   Je to jednoduchý jak facka, stačí si k tomu pořídit dvoje tkaničky, každé jiné barvy, ovšem stejné délky. Do 10dírkových bot tedy budete potřebovat 2 x 80 cm dlouhé tkaničky, které po spojení vytvoří 160 cm, což je pro naše účely ideální délka.

Zobrazit celý text

BOTY ŠIMRAJÍCÍ SPÍCÍ ŠELMU

O mých začátcích s HEAVY BOOTS + historky ze života:
„... Ale řekněte, jak často se koukáte chlapovi na boty?,“ ptá se Red, kamarád uprchlého vězně Andyho, když objasňuje jeho útěk z věznice Shawshank. Tedy také to, jak si nikdo nevšiml, že pod omšelým mundúrem trestance má obuté lakýrky pana ředitele.
     Já jsem se (nejen) chlapům začal koukat na boty, když mi bylo asi dvanáct let....

Zobrazit celý text

KOUPĚ BOT

První, co je důležité vám poradit ohledně pořízení těchto bot je, abyste si jejich koupi pořádně rozmysleli. Znám pár lidí, kteří si je koupili a po pár dnech se na ně začalo prášit. Pokud k nim ale tíhnete už nějakou dobu a jste si jisti, že nezměníte styl, alespoň v blízké době, tak směle do toho!

Zobrazit celý text

Stránka:  1  [ 2 ]
Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse