Seznam výrobců

 


HEAVY BOOTS


Co si obout ke svým hodinkám?

V dnešní době už spousta mužů dokáže svůj smysl pro styl a eleganci správně ukázat. Většina mužů vlastní minimálně jeden oblek na míru a dokáže si pohlídat sladění barev obuvi s páskem u kalhot. Co ale s doplňky typu hodinek? Hodinky pro celou řadu mužů představují doplněk, který sice podtrhne jejich styl a úroveň, ale už příliš neřeší jejich ladění s ostatními kousky svého outfitu. Je ale pár nepsaných pravidel, které vám pomohou při každé události opravdu zapůsobit.

Zobrazit celý text

Stručná historie vzniku HEAVY BOOTS

Celá historie těchto bot započala jednoho chladného dne roku 1945 na alpské sjezdovce. Lyžování tehdy bylo mnohem náročnější a výstroj zdaleka ne tak dokonalá, úraz se mohl stát poměrně snadno.

Zobrazit celý text

Grinders

Rád bych v tomto zápisku oprášil značku Grinders. Je to totiž jedna ze starších značek heavy bot, a ne každý ji tedy může znát.

Zobrazit celý text

ANKETA Č. 1: Jak jste spokojení s dostupností barev bot STEEL?

Jak jste si mnozí všimli, anketu s tímto názvem jsme v pondělí vyvěsili na stránkách e-shopu abtulip.com, na tomto blogu a i na Facebooku. Máme totiž v plánu „anketovat“ každé pondělí a výsledky vyvěsit vždy po týdnu.

Zobrazit celý text

FESTIVALY & TĚŽKÉ BOTY

V tomto článku se budu snažit nějakou zajímavou formou podat, proč mít na festivalu těžkou obuv. Jaké přináší výhody, starosti nebo útrapy. Pro ilustraci použiji mnou nafocené momentky těžkých bot z hudebního festivalu Masters of Rock 2010.

Zobrazit celý text

ODPOČINEK VÁLEČNÍKA

A je to tady! Skvělá záležitost pro milovníky paradoxů. Boty Steel - bez ocelové špičky! Taky si říkáte, co to jako má znamenat? No, tak to se schválně mrkněte sem. Firma Steel se rozhodla udelat několik odlehčených modelů bez oceli. Zřejmě pro zákazníky, pro které byly heavy boots příliš heavy, nebo pro ty, kterým se líbí Steel styl, ale boty s ocelovou špičkou nosit nemohou. Prostě bych to specifikoval jako boty s podtitulem - Odpočinek válečníka.

Zobrazit celý text

BOTY GEPARD

Boty Lesta Gepard  jsou super botky nejen na letní festy. Pokud máte někdo chuť popsat svoje zkušenosti s nimi, určitě se ozvěte Evženovi na evzen.tuilip@gmail.com!

RECENZE NA BOTY NEWROCK

Tentokrát sem se rozhodl věnovat svůj zápisek mým oblíbeným botám Newrock. Budu se vám tuto značku snažit přiblížit co možná nejblíž, včetně pár fotek a videí. A taky objektivně, i přesto, že obuv této značky vlastním a jsem jejím velkým fanouškem. Většina informací o této obuvi  je stažena z její oficiální španělské stránky a v rámc
i možností přeložena tak, aby se to dalo číst :)

Zobrazit celý text

ZNAČKY HEAVY BOT - 2. DÍL

Jak už bylo řečeno v prvním dílu, snažím se vám představit pár nových značek HEAVY BOT. Tady dalších 4x4 bot. Zkuste přiřadit značku k botě, schválně, kolikrát se trefíte. Správné odpovědi jsou na konci. Těště se na díl třetí, který bude sice poslední v týhle sérii, ale zato s překvapením:)

Zobrazit celý text

NOVÝ PŘÍRŮSTEK

Mám nový Martensky! Hlásím, že mám po pár letech opět heavy boots (když tedy nepočítám vojenské boty) a sice vůbec poprvé Marteny! Rozhodl jsem se, že se na ně trochu zaměřím a o své poznatky se zde podělím. Původně jsem tak trochu uvažoval o nějakém úletu v podobě rudých 1460tek. U tohoto modelu jsem zůstal, ale nakonec zvolil poněkud střízlivější hnědou, maštěnou kůži.

Zobrazit celý text

Stránka: [ 1 ]  2 
Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse