Seznam výrobců

 


Cesta k LOLITA FASHION

Vloženo: 01. 08. 2010

K téhle módě jsem přišla vlastně docela  zajímavým způsobem. Již delší dobu mám zálibu v tzv. anime - animovaných japonských seriálech. Snad jako každý nadšenec jsem začínala u Naruta. Ale potom jsem postupovala dále na různá další anime, jako byly Hellsing, Hell Gate, FMA-Full Metal Alchemist, NANA (tam jsem zase přišla na módní návrhářku a rockerku Vivienne Westwood) a pak k anime Death Note. Moc líbila znělka seriálu od Nightmare, což je jedna z nejpopulárnějších skupin v Japonsku. Pouštěla jsem si snad milion jejich písniček a všechny se mi líbily.


Jednou jsem hledala obrázky Sakita, jejich kytaristy, když v tom jsem viděla takovou hezkou holku v bílých šatech. Pod tím byl komentář - Mana… Epitom of male beauty… Heh, male beauty… Říkala jsem si COŽE? To je chlap?? Fakt k neuvěření. A tak jsem hledala na youtube: Mana, Mana, Mana. Ale nic mi to nemohlo najít. Podívala jsem se, co mi to nachází, když dám Mana (takové to okýnko, co vyjede, když začnete na youtube psát) a vidím, Mana-Sama. Tak jsem na ti klikla a tehdy mi to našlo Mana-Sama Diva dance - všechny jeho tanečky, otočky a podobné věci na hudbu z Pátého Elementu.


Ale něco mi tu nesedí. Myslela jsem si, že je to zpěvák a ono nic. On hraje na kytaru. Jeeh, to jsem našla teda něco…  A potom jsem našla i jeho první kapelu, kterou zakládal - Malice Mizer.


Zjistila jsem taky, že nikdy nemluví a nikdy se neusmívá. Byl zajímavý. A jejich hudba byla ještě zajímavější. Potom jsem se dozvěděla o Moi-même-Moitié, značce oblečení, kterou Mana-Sama navrhuje. EGA, EGL. To bylo to první, co jsem našla. A pak se to odkazy a linky rozjelo do úplné znalosti - Lolita fashion. Takže vás chci seznámit s úplnými základy Lolita fashion, začněme tedy od začátku a pěkně po pořádku. V příštím zápisku, který tu najdete už dnes, se můžete těšit na pokračování.


DivaKomentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse