Seznam výrobců

 


BODYTUNING

Vloženo: 07. 07. 2010

http://4.bp.blogspot.com/_pVyTUdfyzTM/TDI1x9nEsQI/AAAAAAAAALI/TCYKSZve_RU/s1600/Picture+35.png

Co si asi tak představit pod pojmem bodytuning? Můžeme začít piercingem, tetováním přes vyřezávání, vypalování až po různé splity (rozříznutí částí těla, například hadí jazyk). Nejpopulárnější formou zdobení je dnes nejspíš právě tetování. Barevné, černobílé, old school, moderní… Technik je spoustu a možností ztvárnění také. V budoucí rubrice je hodlám postupně popsat, přidat obrázky atd., zvláště u různých neobvyklých tetování.

Mou nejoblíbenější formou bodytuningu je piercing. Ač se zdá, že je více populární než tetování, z vlastní zkušenosti soudím, že není. Dokonce i společností je hůře přijímán. Aplikace piercingu je možná téměř po celém těle, proto by bylo nejlepší probrat si části těla, kde se dá aplikovat, problémy spojené s určitými místy, a také jak se piercingy v daném místě jmenují. Začít se dá piercingem uší, ke kterým se nejčastěji přidávají i tunely. Přes piercing obličeje, intimní piercing, surface pierc či mikrodermály až po piercy různě po těle.
 
Pro vyznavače extrémnějších zdobení je třeba probrat scarification (jizvení), branding (vypalování), suspension (věšení na háky), splity atd. …
 
Těšte se i na spoustu foteček extrémů, které se chystají jen pro Vás!
 
S pozdravem DenisaKomentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse