Seznam výrobců

 


Anketa č. 2: Jaký je tvůj styl?

Vloženo: 11. 08. 2010

Vážení čtenáři, máme tu výsledky druhé ankety. Omlouvám se, že se zpožděním, ale jsem moula a zapomněla jsem na Vás.


Uznávám, že otázka „Jaký je tvůj styl“ je poměrně obyčejná a nudná, ale myslím, že může lidi docela zajímat, kdo vlastně čte tuhle stránku, skupinu na facebooku a e-shop. Výsledky jsou takové, jaké jsem očekávala. A sice, že nejvíc vás je metaláků a metalaček, gotiků a gotiček.


Přesné výsledky jsou následující:


Gothic, metal - 100 hlasů

Punk, hardcore - 80 hlasů

Lolita - 8 hlasů

Ethno, hippies - 9 hlasů

Retro, vintage - 12 hlasů

Grunge - 1 hlas

Emo, scene - 9 hlasů

Ganguro - 3 hlasy

Cyber style - 1 hlas

Hip hop, skate - 2 hlasy

Barbie, disco - 1 hlas

Houmles - 6 hlasů

Styly nevedu - 34 hlasůDruhé místo obsazují punkáči a hardcore styl a třetí místo lidé lážo plážo bez stylu. Nejméně návštěvníků "našich" stránek jsou "grungeři", "cybeři" a bárbíny spolu s discanty. ☺


Nevím jak vám, ale já si ráda prohlídnu někoho kdo má styl. Přijde mi jako absolutní nuda, když někdo sleduje módní trendy a podle toho se obléká. Jasně, jsou lidi, kteří chtějí co nejvíc zapadnou a neodlišovat se. Někteří mají nízké sebevědomí, jiní jsou beze smyslu pro originalitu. Některé zaplňují řady nudných drben, které každého s vlastním výraznějším stylem "zdrbnou?, přičemž katastrofa je, když vidí někoho, kdo má něco od našich vietnamských přátel a beze značky.


Já sama jsem jednou byla označena za falešnou potvoru, která si hraje na svůj styl a sama pak zdrbne ty, kteří jsou originální taky, ale jiným způsobem. Na své očištění bych ale ráda podotkla, že když si na sebe pubertální slečna vezme tričko s potiskem metalové kapely a pak si v autobuse dá co nejvíc záležet na tom, aby vykřikovala, jak poslouchá jedině a pouze METAL, není to styl, ale póza a já se rozhodně nesnažím dělat ze sebe svatouška, který o nikom nikdy neřekl nic špatného ;)


Další anketa je na světě, hlasujte a klikejte.Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text:
 

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse