Seznam výrobců

 


Vaše nejčastější dotazy a odpovědi na ně Share

Jaké údaje jsou povinné při vyplňování objednávky?

Jméno, příjmení, emailová adresa, dodací adresa a platné telefonní spojení.

Jaké jsou podmínky vyřizování objednávky na Slovensko?

Na Slovensko odesíláme zboží pouze po provedené platbě předem na účet.

Jaká je záruční lhůta na Vaši obuv?

Podle regulí EU je záruka na obuv 2 roky v případě výrobní chyby. Nesprávné používání, špatné ošetřování, či jiné nevhodné zacházení s obuví nebude předmětem reklamace.

Co v případě, že se mi boty Steel po doručení nebudou líbit, nebo mi nesednou?

Nenošenou obuv můžete poslat zpět a my Vám vrátíme peníze nebo zašleme jiný model či velikost podle Vašeho přání. Při výměně prosíme dodržet termín 14 dnů. Zákazník při výměně bez dalšího rizika zaplatí pouze nutné poštovní náklady.

Jakým zpúsobem mám postupovat při reklamaci obuvi?

Boty k reklamaci musí být zbaveny všech nečistot. Boty zašlete společně s originálem nebo kopií dokladu o pořízení. Boty zašlete na adresu: Eva Illésová, Radvánovice 89, 51101 Turnov. Do zásilky přiložte podrobný popis závady. Drobné vady vyřizujeme zpravidla do 10 dní. Ostatní postupujeme dále výrobci a vše vyřizujeme v zákonném termínu 30 dní.

Jak dlouho trvá doručení bot na moji adresu?

Objednané boty z naší nabídky u kterých je ikonka s nápisem SKLADEM se snažíme doručit do 2- 4 dnů. U ostatních vzorů bot, které zabezpečujeme u výrobce na zakázku zpravidla vyskladňujeme do 1 měsíce.

Z jakého materiálu jsou boty vyráběny?

Všechny boty v naší nabídce jsou vyrobeny z kvalitní silné hovězí kůže.

Poraďte jakým způsobem se starat o boty typu GLADY?

Na ošetřování této obuvi doporučujeme NILFETT od firmy COLLONIL nebo levnější přípravek od firmy SIGA s názvem ACTIVE OUTDOR HYDROFOBIC. INDULONĚ a podobným náhražkám bychom v žádném případě nevěřili. Mohla by se radikálně změnit barva bot (rychlejší ztráta vrchní stírané barvy), také nevíme co by nevhodné přípravky mohly způsobit  se struktůrou kůže používanou na těchto botách. Pro boty jsou speciální přípravky, které zaručí, že póry v obuvnické kůži zůstanou otevřené pro odchod vnitřních par, nebudou se Vám v botách potit nohy a i vzimě vám v nich bude příjemně teplo.

Lze boty typu GLÁDY využívat jako pracovní ochrannou obuv?

Boty jsou technologicky a konstrukčně navrženy a vyráběny jako modní obuv - nelze zaměňovat za ochrannou pracovní obuv.

Co znamená technologie stírané barvy?

Boty jsou vyráběny technologií stírané vrchní barvy - kdy základní barva je fixována a další barevné vrstvy jsou již tzv.vrstvené - barvy stírané - bez pevné fixace - je to charakteristická vlastnost. Postupné stírání vrchní barvy tedy nelze deklarovat a uznat jako vadu výrobku.

Barevné odchylky v nabídce obuvi se stíranou barvou

(boty STEEL, DDT, CAMPILOT)
  • barevné provedení se může lišit od skutečnosti vlivem technických důvodu (nastavení monitoru, možnosti výrobce,sérií výroby, každý pár obuvi je originál amůže se lišit od předlohy,  osvětlení v místnosti atd.)
  • Prodávající si vyhrazuje právo rozdílu odstínu barevného provedení v závislosti na výrobních změnách výrobce, které nejsme schopni ovlivnit.
  • Použitá barevná kůže je vždy originál i v barevném podání.
  • Jedná se zejména větší podíl černé stírané barvy na obuvi STEEL. Barva se však užíváním bot postupně stírá a tak vyniká základní barevné provedení.

Doprava Slovensko
Přihlášení
Registrace
Výměna a reklamace

Chcete dostávat novinky e-mailem?

AB Tulip

Converse